Yazılıtaş Mah. Fethiye Bul. No:88 Gökova Beldesi Ula - MUĞLA Sipariş Hattı: 0252 246 64 64

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve ÇiçekSepeti tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişinizin durumunu websitemiz veya mobil uygulamamız içerisinde yer alan ''Sipariş Takibi'' bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Kredi kartı, banka kartı, havale, BKM Express ve Garanti Pay aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Market place ürünlerinde ise sadece kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, email veya canlı destek kanalımızı kullanarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz

Şubelerimiz tarafından merkezi lokasyonlara teslimatı sağlanan siparişlerde yol ücreti alınmamaktadır, diğer bölgelere teslimat sağlamak için merkeze uzaklığa bağlı olarak ek yol ücreti talep edilmektedir. Kargo ile teslimatı sağlanan ürünler için kargo ücreti talep edilmemektedir.

Sipariş teslimi sırasında gönderim yapılan kişi yerinde yoksa kayıtlı alıcı telefon numarasından iletişime geçilir. Alıcıya ulaşılamadığı takdirde imza karşılığında şirket/ bina görevlisine teslim edilir.

Üründen memnun kalmadığınız durumda, bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, email veya canlı destek kanalımızı kullanarak her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz. Kargo ile teslim edilen ürünleri faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurarak kargo ile iade edebilirsiniz.